STPSC10H12DY
Productnummer DigiKey
497-17244-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H12DY
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 10A Through-hole TO-220AC
Stroom - sper lekkage bij Vr
60 µA @ 1200 V
Serie
Capaciteit bij Vr, F
725pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Buis
Soort
Automotive
Status onderdeel
Verouderd
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 10 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)