STPS2H100ZF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS2H100ZF |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 2A Opbouwmontage SOD-123F |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS2H100ZF Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 960 mV @ 4 A |
Fabr. | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Stroom - sper lekkage bij Vr 1 µA @ 100 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier SOD-123F |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 175°C |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 2A | Basisproductnummer |