MMBZ47VALT1G
Productnummer DigiKey
MMBZ47VALT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMBZ47VALT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMBZ47VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMBZ47VALT1G
Beschrijving
DIODE ZENER ARRAY 47V SOT-23-3
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener - Arrays 1 paar gemeenschappelijke anode 47 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MMBZ47VALT1G Modellen
Categorie
Vermogen - max.
300 mW
Fabrikant
onsemi
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 38 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Configuratie
1 paar gemeenschappelijke anode
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - zener (Nom) (Vz)
47 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Tolerantie
±5%