STPS1L40M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS1L40M |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 40V 1A STMITE |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 40 V 1A Opbouwmontage STmite (DO-216AA) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS1L40M Modellen |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 63 µA @ 40 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier STmite (DO-216AA) |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 40 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding 150°C (max,) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 1A | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 460 mV @ 1 A |