STL11N3LLH6
Productnummer DigiKey
497-11099-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11099-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11099-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STL11N3LLH6
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 11A POWERFLAT
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 11 A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-modellen
STL11N3LLH6 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 250µA (min.)
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
17 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1690 pF @ 24 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
2W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
7,5mOhm @ 5,5A, 10V