STPS1150
Productnummer DigiKey
497-2447-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2447-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1150
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 1A Through-hole DO-41
EDA/CAD-modellen
STPS1150 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 150 V
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Type montage
Status onderdeel
Verouderd
Apparaatpakket leverancier
DO-41
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 1 A