STPS1170AF
Productnummer DigiKey
497-15316-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15316-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1170AF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 170 V 1A Opbouwmontage SMAflat
EDA/CAD-modellen
STPS1170AF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
890 mV @ 2 A
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1.5 µA @ 170 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMAflat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
170 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A