STM32L082CZY3TR
Productnummer DigiKey
497-STM32L082CZY3TR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STM32L082CZY3TRCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STM32L082CZY3TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L082CZY3TR
Beschrijving
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP (3,29x3,26)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L082CZY3TR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
6K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
20K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 13x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M0+
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz