LDBL20D-18R
Productnummer DigiKey
497-17115-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17115-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDBL20D-18R
Beschrijving
IC REG LIN 1.8V 200MA 4-STSTAMP
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-STSTAMP™ (0,47x0,47)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDBL20D-18R Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
40 µA
Fabr.
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
4-XFQFN
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Apparaatpakket leverancier
4-STSTAMP™ (0,47x0,47)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,8V