SM15T33CAY
Productnummer DigiKey
497-10792-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10792-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10792-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM15T33CAY
Beschrijving
TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
59V Klem 169A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
SM15T33CAY Modellen
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
169A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
1500W (1,5kW)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Type
Zener
Kwalificatie
AEC-Q101
Bidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
28,2V
Spanning - doorslag (min.)
31,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
59V