SM15T33CA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SM15T33CA |
Beschrijving | TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 59V Klem 169A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SMC |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SM15T33CA Modellen |
Categorie | Stroom - piekpuls (10/1000 µs) 169A (8/20µs) |
Fabr. | Vermogen - piek puls 1500W (1,5kW) |
Serie | Vermogenslijnbescherming Nee |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) |
Type Zener | Type montage Opbouwmontage |
Bidirectionele kanalen 1 | Verpakking / doos DO-214AB, SMC |
Spanning - sper doorslag (typ.) 28,2V | Apparaatpakket leverancier |
Spanning - doorslag (min.) 31,4V | Basisproductnummer |
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp 59V |