LDK130M28RY
Productnummer DigiKey
497-17799-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17799-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17799-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK130M28RY
Beschrijving
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5
EDA/CAD-modellen
LDK130M28RY Modellen
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
2,8V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 300mA