LDK130M12R
Productnummer DigiKey
497-14019-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14019-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14019-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDK130M12R
Beschrijving
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 300mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LDK130M12R Modellen
Categorie
Stroom - voeding (max.)
120 µA
Fabr.
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Besturingskenmerken
Inschakelen
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Soort
Automotive
Aantal regelaars
1
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - uitgang (min./vast)
1,2V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanningsuitval (max.)
0,4V @ 300mA