LD39020TPU33R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LD39020TPU33R |
Beschrijving | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-DFN (1x1) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LD39020TPU33R Modellen |
Categorie | Stroom - uitgang |
Fabr. | Stroom - rust (Iq) 40 µA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Inschakelen |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Overstroom, overtemperatuur, softstart |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C (TJ) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 5,5V | Verpakking / doos 4-XDFN blootliggende pad |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier 4-DFN (1x1) |
Spanningsuitval (max.) 0,35V @ 200mA | Basisproductnummer |