LD39020DTPU33R
Productnummer DigiKey
497-14671-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14671-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14671-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD39020DTPU33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-DFN
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 200mA 4-DFN (1x1)
EDA/CAD-modellen
LD39020DTPU33R Modellen
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Spanningsuitval (max.)
0,35V @ 200mA