CF14JT22K0
Productnummer DigiKey
CF14JT22K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
CF14JT22K0CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CF14JT22K0
Beschrijving
RES 22K OHM 5% 1/4W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CF14JT22K0 Modellen
Categorie
Samenstelling
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -500ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)