CFM14JT22K0
Productnummer DigiKey
S22KQTR-ND - Tape & Reel (TR)
S22KQCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFM14JT22K0
Beschrijving
RES 22K OHM 5% 1/4W AXIAL
Gedetailleerde beschrijving
22 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Vlamvertragende coating, veiligheid Carbonfilm
EDA/CAD-modellen
CFM14JT22K0 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
0/ -500ppm/°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Grootte / afmetingen
0,067" dia x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)