63MU335MD35750 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 63MU335MD35750 |
Beschrijving | CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 3.3 µF Filmcondensators 63V Acryl, gemetalliseerd 2220 (5750 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 63MU335MD35750 Modellen |
Categorie | Diëlektrisch materiaal |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Capaciteit | Hoogte - geplaatst (max.) 0,110" (2,80mm) |
Tolerantie ±20% | Aansluiting Soldeerblokken |
Nominale spanning - DC 63V | Toepassingen DC-link, DC-filters |