63MU335MD35750 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 0
Gegevensblad
3.3 µF Filmcondensators 63V Acryl, gemetalliseerd 2220 (5750 metrisch)
63MU335MD35750
Productnummer DigiKey
1189-63MU335MD35750TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-63MU335MD35750CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-63MU335MD35750DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
63MU335MD35750
Beschrijving
CAP FILM 3.3UF 20% 63VDC 2220
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
63MU335MD35750 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
63V