35MU475MC44532 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 35MU475MC44532 |
Beschrijving | CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 4.7 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 1812 (4532 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 35MU475MC44532 Modellen |
Categorie | Diëlektrisch materiaal |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm) |
Capaciteit | Hoogte - geplaatst (max.) 0,110" (2,80mm) |
Tolerantie ±20% | Aansluiting Soldeerblokken |
Nominale spanning - DC 35V | Toepassingen DC-link, DC-filters |