35MU475MC44532
Productnummer DigiKey
1189-2536-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2536-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2536-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU475MC44532
Beschrijving
CAP FILM 4.7UF 20% 35VDC 1812
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 1812 (4532 metrisch)
EDA/CAD-modellen
35MU475MC44532 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
35V