EDZVT2R18B
Productnummer DigiKey
EDZVT2R18BTR-ND - Tape & Reel (TR)
EDZVT2R18BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R18BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDZVT2R18B
Beschrijving
DIODE ZENER 18V 150MW EMD2
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 18 V 150 mW ±2% Opbouwmontage EMD2
EDA/CAD-modellen
EDZVT2R18B Modellen
Impedantie (max.) (Zzt)
65 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 13 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Basisproductnummer
Vermogen - max.
150 mW