BA033CC0FP-E2 is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 8.877
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 38.643
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 101
onsemi
Texas Instruments
Op voorraad: 618
onsemi
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A TO-252
TO-252
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
BA033CC0FP-E2
Productnummer DigiKey
BA033CC0FP-E2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BA033CC0FP-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
BA033CC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BA033CC0FP-E2
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
BA033CC0FP-E2 Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
2.5 mA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120 Hz)
Status onderdeel
Verouderd
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur, overspanning
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
25V
Apparaatpakket leverancier
TO-252
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V