LD29150DT33R
Productnummer DigiKey
497-1496-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-1496-1-ND - Cut Tape (CT)
497-1496-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LD29150DT33R
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1,5A DPAK
EDA/CAD-modellen
LD29150DT33R Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
180 µA
Stroom - voeding (max.)
80 mA
PSRR
67dB (120 Hz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
14V
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 1,5A