PA4341.682NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA4341.682NLT |
Beschrijving | FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 6.8 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 4.5 A 60mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA4341.682NLT Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 60mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,299" L x 0,272" B (7,60mm x 6,90mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |
Stroom - verzadiging 8A |