HCM0703-6R8-R
Productnummer DigiKey
283-HCM0703-6R8-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-HCM0703-6R8-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM0703-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HCM0703-6R8-R
Beschrijving
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
6.8 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 4.5 A 60mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
8A
DC-weerstand (DCR)
60mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,280" L x 0,260" B (7,10mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)