PA4340.472NLT
Productnummer DigiKey
553-2990-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-2990-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2990-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4340.472NLT
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 4.6 A 53mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
PA4340.472NLT Modellen
DC-weerstand (DCR)
53mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
6A