CSAB0530-4R7M
Productnummer DigiKey
4044-CSAB0530-4R7MTR-ND - Tape & Reel (TR)
4044-CSAB0530-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB0530-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSAB0530-4R7M
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 4.1A 60 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 4.1 A 60mOhm max. 2-SMD
EDA/CAD-modellen
CSAB0530-4R7M Modellen
DC-weerstand (DCR)
60mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Inductantie
Apparaatpakket leverancier
0530
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
5A