PA4340.222NLT
Productnummer DigiKey
553-3393-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-3393-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3393-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA4340.222NLT
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.5 A 35mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PA4340.222NLT Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
35mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Gegoten
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Stroom - verzadiging
9A