CSAB0530-2R2M | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CSAB0530-2R2M |
Beschrijving | FIXED IND 2.2UH 5.9A 29 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 12 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.9 A 29mOhm max. 2-SMD |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CSAB0530-2R2M Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 29mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Materiaal - kern | Verpakking / doos 2-SMD |
Inductantie | Apparaatpakket leverancier 0530 |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |
Stroom - verzadiging 9,5A |