SZMMSZ10T3G
Productnummer DigiKey
488-SZMMSZ10T3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-SZMMSZ10T3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-SZMMSZ10T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMSZ10T3G
Beschrijving
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 10 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SZMMSZ10T3G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Apparaatpakket leverancier
SOD-123
Impedantie (max.) (Zzt)
20 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 nA @ 7 V