SZMMSZ10T1
Productnummer DigiKey
2156-SZMMSZ10T1-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMSZ10T1
Beschrijving
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 10 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 nA @ 7 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 20 mA
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Kwalificatie
AEC-Q101
Tolerantie
±5%
Type montage
Opbouwmontage
Vermogen - max.
500 mW
Verpakking / doos
Impedantie (max.) (Zzt)
20 Ohms