SZMM3Z18VST1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
Op voorraad: 29
Dioden - Zener 18 V 300 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VST1G
Productnummer DigiKey
SZMM3Z18VST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM3Z18VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM3Z18VST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
53 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SZMM3Z18VST1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 100 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±2%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
300 mW
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Impedantie (max.) (Zzt)
45 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 12.6 V