SZMM3Z12VST1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
onsemi
Op voorraad: 103.162
Gegevensblad
Direct
Diodes Incorporated
Op voorraad: 13.843
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Parametrisch equivalent
Nexperia USA Inc.
Dioden - Zener 12 V 300 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z12VST1G
Productnummer DigiKey
SZMM3Z12VST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM3Z12VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM3Z12VST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
53 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
SZMM3Z12VST1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Type montage
Opbouwmontage
Tolerantie
±2%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
300 mW
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V