NRVTS2H60ESFT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 7.450
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 2.935
Gegevensblad
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Dioden 60 V 2A Opbouwmontage SOD-123FL
NRVTS2H60ESFT1G
Productnummer DigiKey
488-NRVTS2H60ESFT1GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NRVTS2H60ESFT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NRVTS2H60ESFT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRVTS2H60ESFT1G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
12 µA @ 60 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-123FL
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
650 mV @ 2 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)