RB160M-60TR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 61.318
Gegevensblad
Similar
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 5.136
Gegevensblad
Similar
Comchip Technology
Op voorraad: 63
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Panjit International Inc.
Dioden 60 V 1A Opbouwmontage PMDU
RB160M-60TR
Productnummer DigiKey
846-RB160M-60TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RB160M-60TRCT-ND - Cut Tape (CT)
846-RB160M-60TRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB160M-60TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RB160M-60TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 60 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
40pF @ 10V, 1MHz
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
PMDU
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 1 A