MMSZ7V5T1G
Productnummer DigiKey
MMSZ7V5T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MMSZ7V5T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ7V5T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MMSZ7V5T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 7.5 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
MMSZ7V5T1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 5 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
500 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
15 Ohms