BZG03C15G
Productnummer DigiKey
BZG03C15GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
BZG03C15GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZG03C15GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZG03C15G
Beschrijving
DIODE ZENER 15V 1.5W SMA
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 15 V 1.5 W ±6% Opbouwmontage SMA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BZG03C15G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 11 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.2 V @ 500 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SMA
Vermogen - max.
1.5 W
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
10 Ohms