MM3Z3V6T1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panjit International Inc.
Op voorraad: 4.073
Gegevensblad
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 276.000
Gegevensblad
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Dioden - Zener 3.6 V 300 mW ±6% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z3V6T1G
Productnummer DigiKey
MM3Z3V6T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z3V6T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z3V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z3V6T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
MM3Z3V6T1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms