CZRF52C3V6 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Op voorraad: 0
Dioden - Zener 3.6 V 200 mW ±5% Opbouwmontage 1005/SOD-323F
CZRF52C3V6
Productnummer DigiKey
641-1057-2-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRF52C3V6
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CZRF52C3V6 Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
15 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Tolerantie
±5%
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms