ST-4ETB502
Productnummer DigiKey
563-ST-4ETB502TR-ND - Tape & Reel (TR)
563-ST-4ETB502CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETB502DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST-4ETB502
Beschrijving
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Gedetailleerde beschrijving
5 kOhms 0,25W, 1/4W Gullwing Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
ST-4ETB502 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Weerstand
5 kOhms
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%