ST-4ETB102
Productnummer DigiKey
563-ST-4ETB102TR-ND - Tape & Reel (TR)
563-ST-4ETB102CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETB102DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST-4ETB102
Beschrijving
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms 0,25W, 1/4W Gullwing Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ST-4ETB102 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
1 kOhms
Stijl aansluiting
Gullwing
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%