PCV1E121MCL1GS is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nichicon
Op voorraad: 9.953
Gegevensblad
120 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 35mOhm 3000 uur @ 105°C