PCV1E121MCL6GS
Productnummer DigiKey
493-4378-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-4378-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4378-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCV1E121MCL6GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 120UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 29mOhm 3000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PCV1E121MCL6GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
3000 uur @ 105°C
Fabrikant
Nichicon
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.9 A @ 100 kHz
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
120 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
29mOhm