PCM1H121MCL2GS
Productnummer DigiKey
PCM1H121MCL2GTR-ND - Tape & Reel (TR)
493-PCM1H121MCL2GSCT-ND - Cut Tape (CT)
493-PCM1H121MCL2GSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCM1H121MCL2GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
120 µF 50 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 25mOhm 8000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Nichicon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
125 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
120 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,488" (12,40mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
8000 uur @ 125°C