APT1608QBC/D
Productnummer DigiKey
754-1434-2-ND - Tape & Reel (TR)
754-1434-1-ND - Cut Tape (CT)
754-1434-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT1608QBC/D
Beschrijving
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Blue 465nm Led-indicatie - Discreet 3,3V 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
APT1608QBC/D Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (Typ)
3,3V
Fabr.
Stroom - test
20mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kijkhoek
120°
Status onderdeel
Actief
Type montage
Kleur
Golflengte - dominant
Configuratie
Standard
Golflengte - piek
460nm
Kleur lens
Kleurloos
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch)
Transparrantie lens
Helder
Apparaatpakket leverancier
Millicandela-waarde
Grootte / afmetingen
1,60mm L x 0,80mm B
Stijl lens
Rechthoekig met platte top
Hoogte (max.)
0,75mm
Grootte lens
1,20mm x 0,80mm