XRCGA50M000F3A1BR0
Productnummer DigiKey
490-XRCGA50M000F3A1BR0TR-ND - Tape & Reel (TR)
490-XRCGA50M000F3A1BR0CT-ND - Cut Tape (CT)
490-XRCGA50M000F3A1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
XRCGA50M000F3A1BR0
Beschrijving
CRYSTAL 50.0MHZ SMD
Gedetailleerde beschrijving
50 MHz ±30ppm Kristallen 8pF 50 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
XRCGA50M000F3A1BR0 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Frequentie
50 MHz
Frequentiestabiliteit
±45ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,028" (0,70mm)
Belastingscapaciteit
8pF