DLW21SN371SQ2L
Productnummer DigiKey
490-5141-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5141-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5141-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DLW21SN371SQ2L
Beschrijving
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 370 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm
EDA/CAD-modellen
DLW21SN371SQ2L Modellen
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
450mOhm
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Impedantie bij frequentie
370 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
280mA