ACT45B-220-2P-TL003
Productnummer DigiKey
445-3957-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3957-1-ND - Cut Tape (CT)
445-3957-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACT45B-220-2P-TL003
Beschrijving
CMC 22UH 200MA 2LN 1.2 KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1.2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
EDA/CAD-modellen
ACT45B-220-2P-TL003 Modellen
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
DC-weerstand (DCR) (max.)
1Ohm
Serie
Nominale spanning - DC
50V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Hoogte (max.)
0,118" (3,00mm)
Impedantie bij frequentie
1.2 kOhms @ 10 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Inductie bij frequentie
22 µH @ 100 kHz