DLP11SA900HL2L is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Murata Electronics
Op voorraad: 151.685
Gegevensblad
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 150mA DCR 1,75Ohm